Система ГВП Fresh

DSC04209Warmwasserstation 70l transparentIDM Hygienik — це пристрій для приготування гарячої води проточним способом.

Нагрів води всередині буферної ємності здійснюється за допомогою зовнішнього нагрівального приладу (тепловий насос, тверде паливо, газ). Гаряча вода нагрівається за допомогою пластинчастого теплообмінника, який нагрівається за рахунок теплового насоса первинного контуру.

Виходячи з того, що гаряча вода готується миттєво — розвиток бактерій є неможливим. Для видалення сольвих відкладень, які можуть утворитися з часом, є два з’єднання за допомогою шлангів та запірний клапан.

 

Нагрів води

Hygienik доступний в двох версіях:

  • З розділювальною пластиною (верхня зона служить для гарячого водопостачання, нижня зона служить для опалення в якості буферної ємності)
  • Без розділювальної пластини (для гарячого водопостачання)

При бажанні, бак-накопичувач може бути встановлений з розподільчою пластиною для підтримки рівня температури. Особливо це має сенс  в поєднанні з тепловим насосом TERRA-HGL.

Hygienik доступний в різних комбінаціях, залежно від розміру буферного резервуара і пластинчастого теплообмінника. Слід зазначити наступні рекомендації :

«Розмір буферної ємності»

Ємність Призначення
500 літрів для будинку на одну сім’ю
825 літрів для будинку на 2 сім’ї
920 літрів для будинку з сонячними колекторами, інтегрованими в систему опалення
1500 літрів для декількох житлових будинків
2000 літрів для котелень з сонячними колекторами чит на біомасі. великоі потужності

При потребі можна об’єднувати декілька резервуарів.

Продуктивність пластинчастого теплообмінника

На кресленні продуктивність визначається як максимальна кількість води за одиницю часу, яку можна нагріти від 10°C до 50°C в пластинчастому теплообміннику при температурі зберігання до 55°С.

Вибір правильного розміру пластинчастого теплообмінника залежить від кількості квартир і їх санітарно-технічного обладнання. Розміри вказані відповідно до DIN 4708, частина 2.

Станції гарячої води , доступні з наступними продуктивностями:

  • 25 л / хв
  • 35 л / хв
  • 50 л / хв
  • 70 л / хв

Об’єм води для приготування

Це загальна кількість гарячої води, яку можна зробити за один раз при температурі 45 ° C з  бака Hygienik, якщо весь бак, нагрівається до температури 60 ° С до дна без повторного нагріву.

Рециркуляція гарячої води

У разі довгої лінії гарячого водопостачання або великих систем циркуляції гарячої води, необхідно підтримувати магістраль в нагрітому стані для швидкого отримання гаярчої води при відкритому крані. Для цього необхідно мати систему рециркуляції.

Контроллер Navigator від IDM підтримує  декілька варіантів рециркуляції:

 

Схема-2

Схема-1