Система охолодження IDM System cooling

Даний вид охолодження доволяє виробляти холод в декількох режимах:

— Пасивне охолодження. Для роботи використовується виключно робота циркуляційних насосів. Коефіцієнт перетворення в цьому випадку складає близько 20. Тобто в порівнянні зі звичайним кондиціюванням даний вид охолодження ефективніший в 5-6 разів.

— Охолодження в режимі приготування гарячої води. В даному випадку тепловий насос продовжує працювати в режимі пасивного холоду. Однак увімкнений компресор в цей час готує гарячу воду чи виконує підігрів басейну. Коефіцієнт перетворення в цьому випадку залишається такий же як і при пасивному охолодженні але температура геотермального поля знижується.

— Охолодження в режимі активного холоду. Тепловий насос працює на охолодження буферної ємності для холоду. Для цього вмикається компресор. Нагріта вода відправляється в буфер системи опалення. При перевищенні встановленої температури в гарячому буфері, відбувається «злив тепла» в геотермальне поле. Коефіцієнт перетворення в даному випадку складає близько 5. Це на 40% ефективніше ніж використання кондиціонерів.

-Охолодження в режимі активного холоду з одночасним приготуванням гарячої води. Під час роботи на охолодження приготування гарячої води є «побічним продуктом» виробництва холоду. Врахувавши гарячу воду  цьому випадку сумарний коефіцієнт ефективності складе близько 8.

Система охолодження IDM